Royal Maket 1983´den günümüze yerli-yabancı tüm firmalara profesyonel mimari maket hizmeti vermektedir.

İnşaat firmalarının müşterilerine iyi bir izlenim bırakmasını sağlayan mimari maketler projenin tanıtımı için çok önemlidir. İnşaat halindeki projesinin tamamlandıktan sonra nasıl görüneceği müşterinin zihninde canlanması gerekmektedir .Bu canlandırma projenin gerçek boyutlarına göre ölçeği alınarak yapılan mimari maketler ile mümkündür. Sahip olduğumuz teknolojik makineler ve tecrübeli çalışanlar sayesinde istenilen ölçeğe göre 0 hata payı ile mimari maketler üretmekteyiz.

Maketlerimizde kullanılacak tüm parçaları Cnc rooter ,3 boyutlu yazıcı ve lazer kesim makinası kullanarak hem üretiriz hem de montajını yaparız. Bu sayede İnşaat firmasının tasarımında yaptığı en ufak değişikliği bile hızlı ve sağlıklı bir şekilde makete uygulayabiliriz.

Bina ve konut maketlerinin müşterilerin ilgisini çekebilmesi için inşaat projesinde bulunan bütün ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir. Royal Market´in sahip olduğu teknolojik ekipmanlar ve alanında uzman çalışanları sayesinde inşaat projesinin bütün ayrıntılarını ürettiği maketlere uygulayabilmektedir.

Royal Maket yerli-yabancı birçok kamu kurumu ve özel şirketle çalışmıştır. Ülkemizde profesyonel mimari maket hizmeti verdiğimiz şirketlerin ürettiğimiz inşaat projesi maketleri hakkında olumlu görüşleri bize mutluluk vermekte, işimize gösterdiğimiz hassasiyetin kat ve kat artmasını sağlamaktadır.

İnşaat Projesi Maketlerinin Pazarlamadaki Önemi

İnşaat projesinin maketi tüketicinin sahip olabileceği konut yada binanın görsel ve fiziksel halini görüp aklındaki soruları giderebilmesi için önemli bir ön incelmedir. Bunun yanı sıra firmalar da maketin birçok olumlu yönlerinden faydalanmaktadır. Müteahhit firmanın projeye verdiği değeri tüketiciye göstermesi ve yapım aşamasında ortaya çıkan yada çıkabilecek hataların önceden görülmesi, tespit edilmesi ve engellenmesinde inşaat projesi maketinin büyük etkisi vardır.

Profesyonel mimari maket hizmeti veren Royal Maket müşterilerine, profesyonel ekibi ve son teknoloji ürünü ekipmanları ile hizmet vermektedir.